Órarend

Hétfő

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
08:30 – 09:30FeszesítőCsucsu
09:30 – 10:30GerinctornaCsucsu
15:00 – 16:00Nyugdíjas tornaKlaudia
17:00 – 18:00Kondi stepNóri
18:00 – 19:00FeszesítőCsucsu
19:00 – 20:00Alakformáló / Body pumpCsucsu

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
18:30 – 19:30SpinracingÁgi
19:30 – 20:30StrechingFanni

Kedd

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
08:30 – 09:30ZsírégetőBea
09:30 – 10:30PilatesBea
17:00 – 18:00ZsírégetőAnikó
18:00 – 19:00Has-láb-popsiAnikó
19:00 – 20:00KangooCsucsu

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
08:00 – 09:00SpinracingNóri
18:30 – 19:30SpinracingNóri

Szerda

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
08:30 – 09:30ZsírégetőAnikó
09:30 – 10:30GerinctornaAnikó
15:00 – 16:00Nyugdíjas tornaKlaudia
17:00 – 18:00FeszesítőCsucsu
18:00 – 19:00Alakformáló / Body pumpCsucsu
19:00 – 20:00Core+Flexi-barErika

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
18:30 – 19:30SpinracingAnett
19:30 – 20:30StrechingFanni

Csütörtök

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
08:30 – 09:30ZsírégetőBea
09:30 – 10:30PilatesBea
17:00 – 18:00Has-láb-popsiAnikó
18:00 – 19:00ZsírégetőAnikó
19:00 – 20:00KangooCsucsu

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
08:00 – 09:00SpinracingNóri
18:30 – 19:30SpinracingNóri

Péntek

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
08:30 – 09:30ZsírégetőNóri
10:30 – 11:30Gold zumbaErzsike
15:00 – 16:00Nyugdíjas tornaKlaudia
17:00 – 18:00AlakformálóNóri
18:00 – 19:00StepNóri

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
17:30 – 18:30SpinracingAnett

Szombat

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
09:00 – 10:00FeszesítőCsucsu
10:00 – 11:00GerinctornaCsucsu

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
08:00 – 09:00SpinracingAnett / Ági

Vasárnap

Nagyterem

IdőpontEdzésOktató
09:00 – 10:00AlakformálóErika
10:00 – 11:00Core trainingErika

Kisterem

IdőpontEdzésOktató
08:00 – 09:00SpinracingAnett / Ági

Az órák változásának jogát fenntartjuk!

A Spinracing és a Funkcionális edzés órákra a bejelentkezés kötelező, amit személyesen vagy telefonon lehet megtenni.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close